STRONA GŁÓWNA

nasze usługi

sprzęt i diagnostyka

dla pacjenta

stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza:

  • Leczenie próchnicy
  • Wypełnienie kompozytowe
  • Odbudowa zęba kompozytem
  • Odbudowa zęba na włóknie szklanym

Stomatologia dziecięca

  • Kolorowe wypełnienia
  • Lakierowanie zębów fluorem jest to zabieg profilaktyczny mający na celu wzmocnienie szkliwa zębów i zwiększenie jego odporności na próchnice. Zabieg fluoryzacji u dzieci powinno przeprowadzać się raz na trzy miesiące.
  • Lakowanie zębów jest to zabieg profilaktyczny mający na celu spłycenie bruzd występujących żujących zębów specjalnym światło utwardzalnym lakiem. Bruzdy w zębach trzonowych i przedtrzonowych stanowią doskonałe miejsce do zalegania resztek pokarmowych. Głębokośc bruzd niejednokrotnie uniemożliwia ich właściwe oczyszczenie. W związku z tym bruzdy są najczęstszym miejscem powstawania próchnicy. Jeśli w bruzdach rozwinęła się już próchnica, ale jest ona w początkowym stadium przeprowadza się tak zwane poszerzone lakowanie polegające na poszerzeniu bruzdy cienkim wiertłem szczelinowym przed aplikacją laku. Jest to zabieg bezbolesny
  • Lapisowanie zębów polega na wysyceniu zmienionych próchnicowo tkanek zęba środkami działającymi bakteriobójczo i remineralizująco (azotan srebra). Lapisowane powierzchnie zmieniają barwę na ciemną. Zabieg powtarza się trzy krotnie w odstępach 7-10 dniowych i powtarza, co kilka miesięcy.

 

szybki kontakt - zapisy:

tel. 48 664 73 00

czynne:
pn. - pt. - 8:00 - 20:00
sob. - 9:00 - 13:00

Przychodnia stomatologiczna ZDROWIE
ul. Piotra Skargi 10
teren Szpitala, bud.DOMONT-u
05-600 Grójec więcej..

dlaczego my?

Naszym niewątpliwym atutem jest stały sympatyczny i kompetentny personel. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Stosujemy nowoczesne dostępne technologie i materiały.

Kładziemy nacisk na nowoczesną aparaturę, sprzyjającą komfortowi pacjenta.

więcej..

formularz kontaktowy

projekt i budowa serwisu - hgp.pl studio graficzne